Wybierz język:

Opis i działanie

Opis i działanie

Suplement diety Probolan 50 jest nazywany potocznie jako "naturalny steryd". Większa on w naturalny sposób produkcje testosteronu, a następnie optymalizuje podatność receptorów mięśniowych na działanie tego hormonu tak, aby zwiększyć jego właściwości anaboliczne. Zwiększając poziom testosteronu przygotowuje mięśnie do jego pełnego wykorzystania. To wszystko w rezultacie zwiększa możliwość organizmu do przyrostu masy mieśniowej.

Testosteron jest najważniejszym hormonem odpowiedzialnym za spalanie tkanki tłuszczowej, wzrost mięśni oraz za ich kształtowanie. Badania naukowe dowiodły, że kapsułki Probolan 50 zwiększają produkcję testosteronu nawet o 400% w naturalny sposób. Składniki składają się z 50 mg Epihydroxetiolan-17-estru w jednej dawce. Bezpieczeństwo jego użytkowania zostało naukowo sprawdzone w szeregu testów klinicznych.

Używanie Probolanu 50

Dawka preparatu zależy od stopnia zaawansowania. W pierwszym cyklu dawkowanie powinno wyglądać następująco: I tydzień - 1 kapsułka / dzień; II tydzień - 2 kapsułki / dzień;. III tydzień - 3 kapsułki / dzień;. IV tydzień - 2 kapsułki / dzień;. V tydzień - 1 kapsułka / dzień.

Należy pić dużo niegazowanej wody mineralnej. Preparat jest naturalnym prohormonem i dlatego powinien być stosowany cyklicznie.

Jak zbudować masę mięśniową?

Probolan 50 jest skutecznym suplementem, który posiada silne właściwości anaboliczne. Preparat ma bardzo dobre opinie zarówno wśród kulturystów zawodowych jak i amatorów. Jednak trzeba pamiętać, że podstawą sukcesu jest dobry trening oraz dieta. Wielu początkujących nie trenuje podczas stosowania suplementu i następnie skarży się, że Probolan nie działa.

Rezultaty stosowania

Krystian z Kielc

Szukając preparatów na przyspieszenie przyrostu masy mięśniowej znalazłem preparat Probolan 50. Na początku byłem nieufny do tego typu anabolików. Jednak szybki efekt przy użyciu Probolanu naprawdę mnie zaskoczył. Już w ciągu 48 godzin od pierwszej dawki zauważyłem pierwsze efekty. Moje mięśnie rosły wyraźnie i zacząłem czuć większą moc i siłę. Dzięki regularnym i dłuższym ćwiczeniom, w stosunkowo krótkim czasie, moje ciało ukształtowało się tak jak zawsze marzyłem.
Więcej rezultatów

ostatnie opinie

Już po tygodniu treningu z Probolan 50 zauważyłem pierwsze rezultaty. Moja waga się zwiększyła, ale nie w postaci tłuszczu tylko w postaci masy mięśniowej. Już się nie mogę doczekać efektu po skończeniu całego 5 tygodniowego cyklu. Oczywiście nie zamierzam zaprzestać na jednym cyklu.
Wiesław85Febr 07, 2014
Probolan poleciił mi mój kumpel z siołowni. Powiedział mi że pierwsze efekty widać już po kilku dniach. Nie uwierzyłem w to że jakiś suplement diety może tak działać. Powiedziałem mu że pewnie bierze jakieś sterydy. Ale jak zobaczyłem Probolan 50 i jego skład chemiczny to powiedziałem sobie co mi szkodzi spróbować. To co mówił okazało się prawdą. To niewiarygodne że po 3 tygniach treningu zwiększyłem biceps o 2 cm. Przybrałem także na masie, ale nie pojawił mi się nigdzie tłuszcz tylko same mięśnie. Zdecydowanie polecam wszystkim. najlepsza kreatyna na masę - udowodniono, że kreatyna powoduje zwiększanie masy
Franciszek84Jan 13, 2014
Więcej opinii