Wybierz język:

OPINIE

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat produktu Probolan 50, nie zwlekaj i dodaj swoją opinię.

Już po tygodniu treningu z Probolan 50 zauważyłem pierwsze rezultaty. Moja waga się zwiększyła, ale nie w postaci tłuszczu tylko w postaci masy mięśniowej. Już się nie mogę doczekać efektu po skończeniu całego 5 tygodniowego cyklu. Oczywiście nie zamierzam zaprzestać na jednym cyklu.

Odpowiedz

Probolan poleciił mi mój kumpel z siołowni. Powiedział mi że pierwsze efekty widać już po kilku dniach. Nie uwierzyłem w to że jakiś suplement diety może tak działać. Powiedziałem mu że pewnie bierze jakieś sterydy. Ale jak zobaczyłem Probolan 50 i jego skład chemiczny to powiedziałem sobie co mi szkodzi spróbować. To co mówił okazało się prawdą. To niewiarygodne że po 3 tygniach treningu zwiększyłem biceps o 2 cm. Przybrałem także na masie, ale nie pojawił mi się nigdzie tłuszcz tylko same mięśnie. Zdecydowanie polecam wszystkim.

Odpowiedz

Czy ktoś z Was wie coś o skutkach ubocznych stosowania Probolanu? Wolę zapytać osoby które to używały, niż czytać etykiety;) ?

Odpowiedz

Ja u siebie nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Co więcej, po użyciu Probolanu jestem pełen energii i czuję się wyśmienicie

Odpowiedz

Kupiłem wcześniej Meta anabolon i straciłem tylko kase. Kompletnie nie zadziałał. Po Probolanie jest zupełnie inaczej, poszła mi masa i siła. Na wycisku na ławeczce poprawiłem się o 15 kg, a na drążku podniosłem się 8 razy więcej

Odpowiedz

Zaczynam brać od dzisiaj .. zobaczymy co to za cudo :)

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *